Kursy Elohim Grounding

ZOSTAŃ CHANNELEREM LUB MENTOREM ELOHIM GROUNDING I WSPIERAJ SIEBIE ORAZ INNYCH

Jeśli interesuje Cię praca z channelingiem Przewodnictwa Elohim, wspieranie siebie lub innych tą niezwykłą metodą i dołączenie do grona Certyfikowanych Channelerów i Mentorów Elohim Grounding, zapraszam Cię z Serca na kurs.

Pracując z Elohim Grounding, masz do dyspozycji potężne narzędzie dla rozwoju siebie i innych, uzdrawiania, wspierania ludzi i Ziemi, ale także zyskujesz wspaniałych Przewodników Duchowych, jakimi są Elohimowie. Mnie podróż z nimi zaprowadziła w Uniwersalną Jedność i Miłość. Ciekawe dokąd poprowadzą Ciebie?!

Marek Aleksander

elohim-grounding-pure-clouds-min
elohim-grounding-pure-clouds-min

Kiedy zdobędziesz już doświadczenie praktyczne i poczujesz, że chcesz uczyć innych, możesz przystąpić do kursu na Mentora Elohim Grounding, podczas którego dowiesz się jak szkolić i przeprowadzać aktywacje na Channelerów Elohim Grounding.

Poznawanie i praca z Elohim Grounding podzielone są na dwa poziomy - Channelera oraz Mentora.

W trakcie pierwszego kursu otrzymasz aktywację Channelera Elohim Grounding.

Dowiesz się jak pracować intuicyjnie z energią Elohim oraz SuperNova. Poznasz metody prowadzenia sesji energetycznych dla siebie, sesji indywidualnych i sesji grupowych. Uzyskasz Certyfikat poświadczający ukończenie kursu oraz możliwość pojawienia się na liście polecanych Channelerów Elohim Grounding na stronie Przestrzeni Światła.

Kurs Channelerski

Elohim Grounding

CZYLI PIERWSZY KROK

Jeśli nie znasz jeszcze metody Elohim Grounding i jej zalet, najpierw zajrzyj tutaj.

Podczas kursu I stopnia

Po kursie

Chcesz zostać Mentorem?

Kurs Mentora Elohim Grounding skierowany jest dla osób, które mają już doświadczenie z praktyką indywidualną lub grupową Elohim Grounding po ukończeniu kursu Channelera Elohim Grounding.

Podczas kursu II stopnia

Po kursie

Zapisz się na kurs

Kursy Channelerskie

Cena: 777zł

Kursy Mentorskie

Cena: 1222zł

Powyższe kursy prowadzi Marek Aleksander. Jeśli interesują Cię kursy u innych osób, odwiedź Kalendarz Wydarzeń.

elohim-grounding-marek-aleksander-serce
elohim-grounding-marek-aleksander-serce

Zapraszamy z Serca do Świetlistej Rodziny Elohim Grounding!

Marek-Aleksander-Przestrzen-Swiatla-channeling-uzdrawianie-zrodlo-jednosc-wszystkosc-elohim-grounding.jpeg

Marek Aleksander wraz z Elohimami

Zapisz się na kurs

Skorzystaj z formularza, aby zapisać się na jeden z kursów Channelerskich lub Mentorskich Elohim Grounding.

Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. Dane będą przetwarzane w celu zrealizowania usługi. Informujemy o możliwości wycofania zgody. Pełne informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajduje się w polityce prywatności.

    Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. Dane będą przetwarzane w celu zrealizowania usługi oraz w celach marketingowych – w przypadku wyrażenia zgody. Informujemy o możliwości wycofania zgody. Pełne informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajduje się w polityce prywatności.